HaberPC

Realme Book Laptop, Windows 11 İle Gelebilir

Bir akıllı telefon markası olarak yola çıkan Realme, birbiri ardına yeni ürün kategorilerine giriyor. Marka, giyilebilir cihazlar, işitilebilir cihazlar ve IoT kategorilerinde varlığını şimdiden gösterdi. Marka, başka bir ürün kategorisine daha girmeye hazırlanıyor. Bu ayın başlarında, Realme Hindistan CEO’su Madhav Sheth, yeni bir ürün kategorisi olan Dizüstü Bilgisayarlar hakkında bir ipucu paylaştı. Realme GT 5G Global lansman etkinliğinde ise şirket, ürün adını açıklayan başka bir fragman paylaştı; Realme Book. Dün, Windows 11 duyurusunun ardından şirket, başka bir teaser paylaşmak için sosyal medya sayfalarına kullandı. En son teaser, yaklaşmakta olan Realme Book’un Windows 11 ile kutudan çıkacağını gösteriyor.

Realme Book Laptop özellikleri

Realme, yaklaşmakta olan Dizüstü Bilgisayarı gösteren teaser’ı Twitter’dan paylaştı. Teaser görüntüsü, yaklaşmakta olan Realme dizüstü bilgisayarın tasarım dilinin Apple’ın MacBook serisi dizüstü bilgisayarına çok benzediğini ortaya koydu. Teaser görüntüsü, sol tarafta iki Type-C bağlantı noktası, büyük bir izleme dörtgeni ve ince bir tasarımı doğruladı.

Bazı önemli özellikler ve yaklaşmakta olan Realme Book’un tasarımı da bu ayın başlarında web’de ortaya çıkmıştı. Sızıntı, yaklaşmakta olan Realme dizüstü bilgisayarın alüminyum bir gövdeye ve süper ince çerçevelere sahip olacağını öne sürdü. 3:2 en-boy oranlı ekrana ve alt kısımda çift hoparlöre sahip olduğu söyleniyor. Ancak. Realme Book’un diğer özellikleri şimdilik gizli kalıyor. Ekran çözünürlüğü, donanım yapılandırması ve pil ömrü açısından bilinen hiçbir şey yok.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber