Haber

Realme GT 2 Pro çıkış tarihi ve fiyatı sızdırıldı

Realme, bu yılın başlarında GT Neo 2’yi piyasaya sürerek GT serisi serisini genişletti. Akıllı telefon, Ekim 2021’de Snapdragon 870 SoC ve 64MP üçlü kamera kurulumuyla piyasaya sürüldü. Realme’nin şimdi bir sonraki amiral gemisi akıllı telefonunun lansmanı için hazırlandığı bildiriliyor. GT 2 Pro olarak adlandırılan premium Realme akıllı telefon, şu anda şirketin akıllı telefon pazarı için amiral gemisi teklifi olan Realme GT 5G’nin halefi olarak piyasaya sürülecek. Resmi lansman onayı öncesinde, cihazın bazı önemli detayları sızdırıldı. Gelin hep birlikte Realme GT 2 Pro fiyatına, özelliklerine ve diğer detaylara bir göz atalım.

Realme GT 2 Pro fiyatı sızdırıldı

Realme, GT 2 Pro’nun lansman zaman çizelgesini henüz onaylamadı. Ancak yeni bir sızıntı, cihazın özelliklerini ve fiyat detaylarını ortaya çıkardı. Gelen bilgilere göre Realme’nin bir sonraki amiral gemisinin 4.000 CNY başlangıç ​​fiyatıyla gelecek (Yaklaşık 625 dolar). Şirketin ayrıca, cihazın daha pahalı bir fiyatla piyasaya sürülecek özel bir varyantını geliştirdiği söyleniyor. Özel varyantla ilgili ayrıntılar bilinmiyor.

Tipster, amiral gemisi Realme akıllı telefonunun gelecek yılın başlarında Çin’de piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Kesin lansman tarihi şu anda bilinmiyor. Realme, cihazın lansman ayrıntılarını henüz onaylamadı.

Teknik özelliklere gelince, GT 2 Pro’nun 120Hz yenileme hızı ve FHD+ çözünürlüğe sahip 6.51 inç Full HD+ Süper AMOLED ekrana sahip olması bekleniyor. 20:9 en boy oranı ve 404PPI piksel yoğunluğu sunması muhtemeldir.

Arka tarafta, telefon 108MP birincil kamera ve 8MP ultra geniş sensörlü üçlü kamera kurulumuna sahip olabilir. 5MP makro kamera da olabilir. Selfie’ler için 32MP ön kameraya sahip olması muhtemeldir. Cihazın bir Snapdragon 888+ veya hatta 30 Kasım’da Qualcomm Zirvesi’nde piyasaya sürüleceği söylenen Snapdragon 898 SoC’den güç çekmesini bekleyebiliriz.

Realme, cihazı en az 8GB + 128GB olarak sunabilir. Android 12 tabanlı Realme 3.0’ı kutudan çıkarması muhtemel. Telefon, 5000 mAh pil için 65W hızlı şarjı desteklemelidir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber