AndroidHaber

Realme GT 5G Master Edition çıkış tarihi ve özellikleri

Akıllı telefon üreticisi Realme, yakında çeşitli pazarlarda piyasaya sürülebilecek yeni bir akıllı telefon olan Realme GT 5G Master Edition üzerinde çalışıyor olabilir. Yeni akıllı telefon kısa süre önce 3A ve TENAA gibi sertifika platformlarında görüldü ve RMX3366 model numarasına sahip.

Daha önce akıllı telefonun Realme X9 Pro olacağı varsayılmış olsa da, Çin’den gelen son sızıntılar akıllı telefonun Realme GT 5G Master Edition olduğunu gösteriyor. Realme daha önce çeşitli akıllı telefonlar için Master Edition’ı piyasaya sürmüştü. Realme GT 5G Master Edition akıllı telefonun orijinal Realme GT 5G üzerinde tasarım değişiklikleri olması bekleniyor.

Özellikler açısından Realme GT 5G Master Edition, bir selfie kamerasına ev sahipliği yapacak delikli bir tasarımın yanı sıra 6.55 inç AMOLED full HD+ ekrana sahip olacak.

Optik açısından, akıllı telefon Sony IMX766 sensörlü 50MP birincil kamera, Sony IMX481 sensörlü 16MP geniş lens ve 2MP siyah beyaz lens üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Selfie kamerası 32MP Sony IMX616 sensördür.

Realme GT 5G Master Edition’ın bir Qualcomm Snapdragon 870 işlemci tarafından desteklenmesi ve 12 GB’a kadar RAM ile birleştirilmesi bekleniyor. Cihaz 256 GB’a kadar depolama alanı alır.

Cihaz 4.500 mAH pil ile çalışacak ve 65W’lık SuperVOOC 2.0 hızlı şarjı destekleyecek.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaAndroid