Oyun

Roblox Adopt Me Öğeleri Nasıl Takas Edilir?

Roblox Adopt Me oyununda tam olarak istediğiniz evcil hayvanı, yumurtayı, oyuncağı veya diğer öğeleri elde etmek zor olabilir. Bunun nedeni, sezonluk bir etkinliğin geçmiş olması, yüksek bir nadirliğe sahip olması veya hatta genel nedenlerden dolayı onu elde etmekte zorlanıyor olmanız olabilir. Sebepleriniz ne olursa olsun, istediğiniz evcil hayvanı veya oyuncağı alamamak can sıkıcı olabilir. Neyse ki, ticaret burada devreye giriyor.

Ticarethane

Ticaret yapmak veya kurtulmak istediğiniz evcil hayvanları bulmak için merkezi bir yer bulmak istiyorsanız, ticarethane harika bir kaynaktır. Bu site alım satım yapmak ve tekliflerde bulunmak için güvenli ve emin bir yer yaratır. Yine de oyun içi takası tamamlayacaksınız, ancak bu alım satımı kolaylaştırır ve dolandırıcılıklardan kaçınmanıza yardımcı olabilir. Hatta ticaret yaptığınız kişiler için yorum bırakabilirsiniz!

Teklifler vermenize, ilan yayınlamanıza ve birlikte sattığınız/satın aldığınız kişilere mesaj göndermenize izin verecek bir hesap oluşturabilirsiniz. Yumurtalar ve araçlar gibi ticaret için evcil hayvanlardan daha fazlası var.

Oyun İçi Ticaret Nasıl Yapılır?

Oyun içinde takas yapmak için takas yaptığınız oyuncuyla nerede buluşacağınız konusunda anlaşmanız gerekir. Onları gördüğünüzde, onlarla etkileşime geçtiğinizde ticaret seçeneğine tıklayabilirsiniz. Teklifi kimin gönderdiğine bağlı olarak, siz veya diğer oyun teklif edilen takası kabul edecek veya reddedecektir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun