İnceleme

Samsung Galaxy A03s özellikleri ortaya çıktı

Samsung Galaxy A03'ler

Samsung kısa süre önce Samsung Galaxy A22 akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Şimdi de yakında başka bir A serisi telefon piyasaya sürülecek gibi görünüyor. Bu sabah erken saatlerde yaklaşmakta olan Samsung Galaxy A03s akıllı telefonunu BIS sertifikasına sahip olduğunu gördük. Sertifika web sitesi, akıllı telefonun SM-A037F/DS model numarasını taşıyacağını ortaya koyuyor. Görüntüleri Mart ayında sızdırılan cihazın bazı temel özellikleri de ortaya çıkmış oldu.

Samsung Galaxy A03s özellikleri

Cihaz ile ilgili ilk bilgiler Mayıs ayında sızdırıldı. Akıllı telefonun, su damlası çentikli 6.5 inçlik bir ekrana sahip olduğu söyleniyor. Selfie’ler ve görüntülü aramalar için ön tarafta 5 MP’lik bir kameranın bulunduğu belirtiliyor.

Sızan görüntüler, LED flaşlı üçlü arka kamera kurulumunu ortaya çıkardı. El cihazındaki birincil sensörün 13MP atıcı olduğu söylenirken, diğer iki sensör 2MP atıcı olabilir. Galaxy A03s ayrıca bir USB Type-C şarj bağlantı noktası, yana monte edilmiş bir parmak izi sensörü ve 3,5 mm ses jakı sunacak. Yakışıklı yaklaşık 166,6×75,9×9,1 mm ölçülerinde olacaktır.

Şimdilik, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy A03s hakkında sadece bu kadarı biliniyor. Ancak, diğer sertifika web sitelerinde göründüğü gibi, cihaz hakkında daha fazla bilgi edinmeyi bekleyebiliriz. Yaklaşan Galaxy A03’lerden beklentileriniz nelerdir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlaİnceleme