İnceleme

Samsung Galaxy Buds 2 Görüntüsü Ortaya Çıktı

Geçen ay, Samsung’un yakında çıkacak TWS kulakiçi kulaklıkları Galaxy Buds 2’nin FCC sertifika listesini gördük. Liste, kulaklıkların tasarımını ve pil kapasitesini doğrulayan bir dizi resim içeriyordu. Bugün gelen sızıntılar ise cihazın tasarımını gözler önüne seriyor.

Samsung Galaxy Buds 2 Sızan Render

Rapora göre, Samsung, Galaxy Buds 2’yi dört renk seçeneğiyle satacak – Siyah, Beyaz, Mor ve Yeşil. Görünüşe bakılırsa, kulaklıkların dış kısmı parlak bir tasarıma sahip olacak ve iki mikrofona sahip olacak.

Samsung Galaxy Buds 2 özellikleri

Ice Universe’e göre, Galaxy Buds 2, ANC’yi desteklemeyecek ve gürültü engelleme özelliği bulunacak. Sonuç olarak, Samsung’un ANC sunan kulakiçi kulaklıkları satın almak istiyorsanız Galaxy Buds Live veya Galaxy Buds Pro’ya bakmanız gerekecek.

Kasaya gelince, garip bir karar gibi görünen bir kararla, kulaklıkların renk varyantından bağımsız olarak kasanın dışı Beyaz olacak. Ancak, aşağıdaki sızdırılmış renderlerde görebileceğiniz gibi, iç kısımda eşleşen renkler elde edersiniz. Kasanın tasarımı, yakın zamanda piyasaya sürülen Buds Pro ve Buds Live ile aynı kalıyor.

Galaxy Buds 2’nin FCC listesine göre, kulaklıklarda 120 mAh pil olacak. Her kulaklık için 60mAh. Bu arada, şarj çantasında 500mAh pil bulunacak.

Samsung Galaxy Buds 2 çıkış tarihi ve fiyatı

Samsung’un bu kulaklıkları 28 Haziran’da MWC 2021’de veya 3 Ağustos’ta Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 ile birlikte duyurması bekleniyor. Samsung kulaklıkları piyasaya sürdüğünde sizi bilgilendireceğiz, bu yüzden daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha Fazlaİnceleme