Haber

Samsung Galaxy S21 FE Tasarımı Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21 FE

Samsung’un bu yıl içinde Galaxy S21 Fan Edition’ı piyasaya süreceği söyleniyor. Yaklaşan Samsung akıllı telefonun, premium kardeşlerinden bazı teknik özellikleri ödünç alması ve uygun bir fiyata piyasaya sürülmesi bekleniyor. Cihazın detayları geçmişte birkaç kez sızdırılmıştı. Son sızıntı, yaklaşmakta olan Samsung akıllı telefonun tasarım ve renk seçeneklerini ortaya koyuyor. Evan Blass tasarım renderlarını ve Galaxy S21 FE’nin renk seçeneklerini kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Blass’a göre telefon beş renk seçeneğiyle piyasaya sürülecek. Arka kamera modülünün tasarımı da Galaxy S21 Ultra’ya oldukça benzeyecek. Gelin Samsung Galaxy S21 FE teknik özelliklerine, tasarım görsellerine ve diğer detaylara bir göz atalım.

Samsung Galaxy S21 FE tasarımı ve görselleri

Samsung Galaxy S21 FE’nin bu yıl içinde piyasaya çıkması bekleniyor. Lansman öncesinde, yaklaşmakta olan cihazın daha fazla ayrıntısı çevrimiçi olarak sızdırıldı. Tipster Evan Blass, yaklaşmakta olan Samsung akıllı telefonunun tasarım görüntülerini ve renk seçeneklerini paylaştı. Buna göre cihaz, beş renk seçeneğiyle gelecek. Blass, Samsung’un cihazı yeşil, beyaz, mavi, mor ve gri renklerde piyasaya süreceğini iddia ediyor.

Samsung Galaxy S21 FE özellikleri ve fiyatı

Tasarım görselleri, telefonun düz bir ekrana sahip olacağını ortaya koyuyor. Daha önce sızdırılan özellikler, telefonun 6,4 inç düz ekrana sahip olduğunu gösteriyor. Biraz kalın bir çeneye ve ekranın üst orta kısmında bir delikli oyuğa sahiptir. 120Hz yenileme hızı desteği ile gelmesini bekleyebiliriz.

Arka panelde üçlü kamera modülü bulunur. Kamera çıkıntısı entegre edilmiştir ve doğrudan arka panelden dışarı çıkar. 12MP birincil ana kamera, 12MP ultra geniş lens ve 8MP telefoto lens içerebilir. Alt kenarda bir USB Type-C bağlantı noktası ve bir hoparlör ızgarası vardır. Cihazın sağ kenarında ses ve güç düğmeleri bulunur. 25W hızlı şarj desteği ile 4.500 mAh pil paketlediği söyleniyor. Cihazın Snapdragon 888 veya Exynos 2100 SoC ile 8 GB’a kadar RAM ile çalıştırması muhtemel.

Samsung henüz lansmanla ilgili resmi bir açıklama yapmadı. Cihaz kısa süre önce Geekbench’i ziyaret etmesi yakın bir lansmana işaret etti. S21 FE’nin fiyatı bu yıl yaklaşık 100 dolar daha düşük olabilir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber