Haber

Samsung Galaxy S22 Ultra Görüntüleri İnternete Sızdı

Galaxy S22 Ultra’da S Pen’in varlığına ilişkin söylentilerin olarak ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra, geçen yılın başlarında Samsung’un yaklaşan amiral gemisinin sızdırılmış renderlarını gördük. Sızıntının kaynağı şimdi de Galaxy S22 Ultra’nın gerçek görüntülerini paylaştı ve bu görüntüler S Pen yuvasını, kavisli kenarları ve daha fazlasını onaylıyor.

Samsung Galaxy S22 Ultra Sızan Görüntüleri

Jon Prosser, sızdırılan görüntülerin seri üretim öncesinde S22 Ultra’nın kesinleşmiş modelinden olduğunu söylüyor. Resimlere baktığımızda bir sol alt köşede özel S Pen yuvası, S Pen’i taşımak için ek kılıfa olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Samsung, S Pen yuvasına uyum sağlamak için cihazın kalınlığını artırmış gibi görünüyor.

Ayrıca kavisli ekran kenarlarına ve ön kısımda delikli bir selfie kamerasına sahip olursunuz. Dikkatimizi arkaya çevirdiğimizde, polarize P-şekilli kamera modülü olmadan dörtlü kamera kurulumu sızdırılan renderlarda gördük. Kamera kurulumu 108MP ana kamera, 12MP ultra geniş sensör, 10MP 3X telefoto lens ve 10x optik zoomlu 10MP telefoto lensten oluşuyor. Bu nedenle, Samsung’un S22 serisi ile büyük kamera donanımı geliştirmeleri sunmayı planlamadığı açık.

Samsung Galaxy S22 çıkış tarihi muhtemelen Şubat 2022 tarihinde olacak. Bu görüntülerin cihazın kesinleşmiş versiyonundan olduğu iddia edildiğinden, birkaç ay içinde piyasaya sürüldüğünde S22 Ultra’da göreceğimiz tasarım bu olabilir. Galaxy S22 Ultra’nın tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda paylaşın.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber