Haber

Samsung Galaxy Z Fold 3 Lansmandan Önce Geekbench’te Görüldü

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung Galaxy Z Fold 3 giderek yaklaşıyor gibi görünüyor. Cihaz son birkaç gün içinde sayısız sızıntıya maruz kaldı. Samsung’un yeni akıllı telefonunun render ve renk seçenekleri birkaç gün önce ortaya çıktı. Ek olarak, Galaxy Z Fold 3 lansmanı ile ilgili ayrıntıları ve birkaç önemli özellik belli oldu. Telefon, geçen hafta piyasaya sürülmeden önce FCC sertifikasyon veritabanında görüldü. Şimdi, yakın tarihli bir gelişmede, Galaxy Z Fold 3 resmi çıkışından önce Geekbench’de ortaya çıktı. Karşılaştırma listesi, Galaxy Z Fold 3’ün donanım özelliklerini ortaya koyuyor. Geekbench kıyaslama listesinin ortaya koyduğu bilgiler hakkında daha fazla ayrıntıya göz atalım:

Samsung Galaxy Z Fold 3 Geekbench’te Görüldü

Galaxy Z Fold 3 Geekebench listesine göz atarsak, telefonun SM-F926U (ABD varyantı) olarak bir model numarası taşıdığını görebiliriz. Aynı model numarası daha önce FCC sertifikasıyla açıklanmıştı. Kıyaslamanın ortaya çıkardığı telefonun özelliklerine gelince, Galaxy Z Fold 3’ün Snapdragon 888 SoC ile geleceğini görebiliriz. Cihaz 12 GB RAM ile birlikte gönderilecek. Şeylerin yazılım tarafında, yakışıklı Samsung’un OneUI dış görünümü ile kutusundan Android 11 çalıştıracak. Karşılaştırma listesinde Galaxy Z Fold 3, tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 1124 ve 3350 puan almayı başardı. Ve şu an itibariyle ön Geekbench sonucundan alabileceğimiz tüm detaylar bu.

Cihazın geri kalan teknik özelliklerine göre, ahize dış tarafında 6,2 inç ekrana sahip olacak, iç panel ise 7,5 inç olabilir. Cihazın Siyah, Yeşil ve Degrade olmak üzere üç renk seçeneğiyle geldiği söyleniyor. Eldeki son bilgilere göre telefonun S-Pen desteği de sunduğu söyleniyor. Akıllı telefonun arka tarafında 12MP üçlü kamera kurulumu olabilir. Cihazın ana, telefoto ve ultra geniş kamera sensör kurulumuyla geldiği söyleniyor. Selfie’ler ve görüntülü arama için, telefonun dışında 10MP kamera bulunabilirken, ekran altı kamera 16MP olabilir.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber