AndroidHaber

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 Görüntüsü Ortaya Çıktı

Dün gece herkes Windows 11 lansman etkinliğiyle meşgulken, güvenilir bir bilgi kaynağı olan Evan Blass, Samsung’un yakında çıkacak olan katlanabilir telefonları Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 5G’nin resmi birkaç görüntüsünü Twitter üzerinden paylaştı.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 Tasarımı ve Özellikleri

Evan Blass, bir Twitter kullanıcısının tweetine yanıt olarak ilk görüntüleri paylaştı. Dakikalar sonra, Z Fold 3’ün S Pen ile renderını da ortaya çıkardı. Paylaşılan renderlardan, Z Fold 3, Note serisinin mirasını ileriye taşıyacak gibi görünüyor. Görüntüler, Z Fold 3’ü Siyah renkte ve Flip 3’ü Altın renk seçeneğinde geleceğini gösteriyor.

z kat 3 sızdırılmış render

Z Fold 3’ün renderine daha yakından bakarsanız, fark edeceksiniz ki S Pen’in üzerinde “Fold Edition” yazısı var. Bu aynı zamanda Samsung’un Galaxy Z Fold 3’e S Pen desteği ekleyeceğine dair önceki söylentileri de doğruluyor. Z Fold 3’ün S Pen’i barındırmak için özel bir yuvası olup olmayacağı belirsizliğini koruyor. Muhtemelen, özel bir kasa gerektirmeyecek ve isteğe bağlı bir aksesuar olacaktır.

Z Flip 3’teki diğer bir bilgi, Ekran Altı Kamera ile ilgilidir. Döngünün dışındaysanız, Z Fold 3’ün bir ekran altı kamera sensörüne sahip olduğu ve bu teknolojiyle ilk katlanabilir hale geldiği söyleniyor. Ancak Evleaks’in paylaştığı render, öne çıkan bir ön kamerayı gösteriyor. Bu sızdırılmış bir render olduğundan, bu açıdan sağlam bir sonuç çıkarmak zor.

Z Flip 3’e geçersek, sızdırılan görüntüden bahsedilecek pek bir şey yok. Görüyoruz ki kapaklı katlanabilir artık bir büyük dış ekran iki tonlu bir estetikle. Ayrıca, kameralar artık kapak ekranının yanında dikey olarak istiflenmiştir. Başka bir tahminci Jon Prosser’e göre Samsung, 3 Ağustos’ta yeni nesil katlanabilir cihazlarını tanıtacak, bu nedenle daha fazla güncelleme için bizi takip etmeye devam edin.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaAndroid