Haber

Samsung Galaxy Z Fold 3, Z Flip 3 Ne Zaman Çıkacak | Özellikleri, Fiyatı ve Daha Fazlası

Samsung Galaxy Z Katlama 3

Samsung, bu yılın ilerleyen aylarında mega lansman etkinliğine hazırlanıyor. Güney Koreli teknoloji devi, amiral gemisi ürünlerini piyasaya sürmek için Galaxy Unpacked 2021 etkinliğine ev sahipliği yapacak. Samsung, etkinliğinin resmi lansman tarihini henüz açıklamadı. Şirketin Samsung Galaxy Z Fold 3, Flip 3, Galaxy Watch 4 serisi ve yeni Galaxy Buds’ı tanıtması bekleniyor. Söylentiler, lansman etkinliğinin Ağustos ayında yapılacağını gösteriyor. Söylenti değirmeni Galaxy Unpacked için iki olası tarih arasında geçiş yapıyor. Daha önceki bir rapor, Samsung etkinliğinin 3 Ağustos’ta düzenleneceğini iddia ediyordu. Güvenilir bir tahminciden yeni bir sızıntı, daha önce sızdırılan tarihin doğru olmayabileceğini gösteriyor.

Tipster Tron, Samsung Galaxy Unpacked’in 11 Ağustos’ta ev sahipliği yapacağını iddia ediyor. Tipster, Unpacked etkinliğinde duyurulacak cihazların listesini de paylaştı. Tron, şirketin yeni katlanabilir akıllı telefonlarını tanıtacağını iddia ediyor. Samsung, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Flip 3’ü tanıtacak. Tipster, Watch4 serisinin ve Buds2’nin piyasaya sürülmesini öneren önceki sızıntıları daha da yineledi.

MySmartPrice, Galaxy Watch 4 serisi ve Buds2’nin fiyatlandırma ayrıntılarını özel olarak sızdırdı. Sektör kaynaklarımız, Samsung’un standart Galaxy Watch 4’ü 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki boyutta piyasaya süreceğini belirtti. 40 mm’lik varyant 350-370 EURO arasında piyasaya sürülecek. 44mm varyantı ise 380-400 EURO arasında piyasaya sürülecek.

Samsung Galaxy Watch 4 Classic 42mm fiyatı 470-500 EURO arasında belirlenecek. 46mm varyantı 500-530 EURO arasında piyasaya sürülecek. Bu akıllı saat Siyah ve Gümüş renk seçenekleriyle piyasaya çıkacak. Fiyatlandırma detayları şu anda bilinmeyen 44 mm Classic varyantının da piyasaya çıkacağına dair söylentiler var. Ayrıca Gri renk seçeneğiyle de piyasaya sürüleceği söyleniyor.

Buds2 fiyatı 180 EUR ile 200 EUR arasında olacaktır. Daha önce piyasaya sürüldüğünde Buds2 fiyatının 149 ila 169 dolar arasında belirleneceği bildirilmişti. Galaxy Buds2 fiyatlandırma ayrıntıları hakkında daha fazla bilgi edinmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün detayları da geçmişte birçok kez sızdırılmıştı. Z Fold 3 ilk olarak ABD ve İngiltere’de piyasaya sürülecek ve büyük olasılıkla 27 Ağustos’ta satışa sunulacak. Yakın tarihli bir rapor, Samsung’un yeni katlanabilir ürününü Eylül ayında Hindistan’da piyasaya süreceğini iddia etti. Şu anda kesin lansman tarihi hakkında bir bilgi yok. Z Fold 3 hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Flip 3’ün tasarım görüntüleri de sızdırıldı. En büyük değişikliklerden biri, daha büyük bir dış ekranın eklenmesi. Katlanabilir telefon, delikli bir oyuğa sahip olacak ve çift tonlu bir renk grubuyla gelecek.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber