Haber

Samsung Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3 11 Ağustos’ta Çıkabilir

Samsung Galaxy Z Fold3

Basında çıkan haberlere göre, Güney Koreli teknoloji devi yaklaşmakta olan akıllı telefonu Galaxy Z Fold3 ve Galaxy Z Flip3’ü 11 Ağustos’ta piyasaya sürmeye hazır.

Yeni rapor, bir sonraki Samsung Unpacked etkinliğinde şirketin yeni akıllı telefonlarını bir saatle birlikte tanıtacağını iddia ediyor.

Etkinlik saat 10:00 ET’de başlayacak ve YouTube’da yayınlanacak. 9To5Google’ın bildirdiğine göre Samsung, DigitalDailyNews’e atıfta bulunarak bu ayrıntıları henüz kamuya açıklamadı.

Yakın tarihli bir rapor, Galaxy Z Fold3’ün bir ekran altı kameraya sahip olacağını ve S-Pen kalemini destekleyeceğini söyledi. Bir sonraki kapaklı katlanabilir Galaxy Z Flip3’ün daha büyük bir dış ekrana sahip olması bekleniyor.

Galaxy Z Flip3’ün 1.83 inçlik daha büyük bir harici ekrana sahip olması bekleniyor. 12MP ana snapper ve 12MP ultrawide snapper içeren çift kamera sistemine sahip.

Z Flip3’ün iç ekranı, 10 MP selfie kameralı delikli bir tasarıma sahip olabilir.

Samsung Galaxy Z Fold3’ün 4,400 mAh olarak tanıtılabilecek 4.275 mAh (2.215 mAh + 2.060 mAh) toplam pil kapasitesiyle gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold3’ün Snapdragon 888 yonga setinden güç alacağı söyleniyor.

Her iki katlanabilir ürünün de öncekilere göre daha hafif ve daha ucuz bir fiyata sahip olması bekleniyor.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber