Oyun

Scarlet Nexus hileleri nasıl bulunur ve kullanılır?

Scarlet Nexus’ta savaş sistemi oldukça benzersizdir, çünkü Psychokinesis’i düşmanlara hasar vermek ve çok daha fazlasını vermek için nesneleri fırlatmak için kullanabilirsiniz. Ancak bazen nesneleri benzersiz bir şekilde kullanabilirsiniz ve buna hile denir.

Hileler, söz konusu nesneyi ilginç ve havalı bir şekilde kullanarak düşmanlara tonlarca hasar veren bir animasyon oynamadan önce LT, L2 veya Sağ Tıklamayı birkaç saniye basılı tutmanız gereken çeşitli nesnelerdir. Ancak her nesne bir Hile değildir

Bazen bir Hile kullandığınızda, başarılı bir şekilde kullanmak için analog çubukları veya WASD tuşları girişini içeren hızlı bir olay yaşarsınız. Bunlarda başarısız olabilirsiniz, bu da herhangi bir hasara neden olmaz. Hileler, Gunkin Perry’ye karşı olduğu gibi patron dövüşlerinde onları hızlı bir şekilde yenmek için yoğun bir şekilde kullanılır.

Hile bulmak için basittir. Haritanızı açın ve Hileler, içinde üç küçük siyah üçgen bulunan Üçgen Simgeleridir. Bir savaş sırasında bu simgeye yaklaşırsanız, düşmanlarınıza ağır hasar vermek için onu kullanabileceksiniz. Bunlar ayrıca mini haritada da görünür.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun