Oyun

Scarlet Nexus’ta Assault Visions nasıl kullanılır?

Saldırı vizyonlarını kullanmak istiyorsanız parti üyelerinizle olan bağınızı dördüncü seviyeye çıkarmanız gerekiyor. Bu seviyeye ulaşıldığında, savaşta size seslendiğinde o karakterle saldırı vizyonları kullanabileceksiniz.

Bu olduğunda, bir düğme istemiyle o karakterin bir simgesini göreceksiniz – saldırı görüşünü başlatmak için görüntülenen düğmeye basmanız gerekecek.

Vizyon başladığında, müttefikinizin savaştığı her şeye çok fazla hasar vereceksiniz, ancak saldırı vizyonlarının faydalarını elde etmeden önce, bağ seviyenizi yükseltmeniz gerekecek. Bununla birlikte, parti üyelerinizden herhangi birini partide tutarak veya onlara hediyeler vererek bağ seviyelerini yükseltebilirsiniz.

Onları işleyerek veya mağazadan satın alarak hediyeler alabilirsiniz, gerçekten sevdikleri birini bulmayı başarırsanız bu gerçekten iyi olabilir. Birinin hangi hediyeleri sevip sevmediğini bilmiyorsanız, ekranınızın sağ tarafını kontrol etmeniz yeterlidir. Sağ tarafta, grup üyenizin simgelerini görmelisiniz ve söz konusu öğeyi beğenip beğenmediğini gösteren bir simge görüntülendiği gibi görünecektir. altında.

  • Vurgulanan = Sevmek
  • Pembe Küçük Kalp = Aşk
  • Büyük Kırmızı Kalp = Hayranlık duymak

Ancak, öğe griyse veya simgesi griyse, o öğeyi hediye olarak kabul etmeyecekleri anlamına gelir. Bağ seviyelerini yükseltmenin son yöntemi, birinci bekleme aşamasından sonra kilidi açılan saklanma yerinde bağ bölümlerini tamamlamaktır.

Bu bölümler, bağ seviyelerini yükseltmenin açık ara en iyi yoludur, ancak oyunda ilerledikçe kimin bağ seviyesine sahip olduğunu görmek için saklanma yerini sık sık kontrol etmeniz gerekecek.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun