Oyun

Scarlet Nexus’ta çitlerden nasıl geçilir?

Scarlet Nexus’un çeşitli noktalarında çitlerin arkasında gizli kaynak toplamaları olacak. Bu çitleri aşmak istiyorsanız, Luka Travers adlı bir parti üyesinin kilidini açmanız ve onların ışınlanma yeteneğini kullanmanız gerekecek.

Onlarla ilk karşılaştığınızda bu çitleri veya diğer engellenmiş geçitleri geçemeyeceksiniz. Bununla birlikte, oyunda beşinci aşamaya geçmeniz gerekecek.

Bu noktadan sonra Luka’nın atandığı SAS yetenek aksiyon slotu üzerinden teleport kabiliyetini kullanabileceksiniz. Ayrıca, çit veya nokta haritada bir hile simgesiyle işaretlenmişse, bir şeyi geçip geçemeyeceğinizi de anlayabilirsiniz.

Engellenen geçitlerden birini bulursanız, muhtemelen arkasında sizi bekleyen sulu bir şey var demektir. Nadir eşyalar da genellikle bunların arkasında bulunabilir. Bununla birlikte bir süre sonra geri gelmek ve eski alanlarda geri dönmek her zaman iyi bir fikirdir.

Bunu yapmak aynı zamanda iyi bir çiftçilik yöntemi olabilir. Oyunda, bir bölgeye her döndüğünüzde canavarlar da yeniden doğacak.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun