Oyun

Scarlet Nexus’ta Kunad Otoyolu Çevre B nasıl edinilir?

Scarlet Nexus’ta takım arkadaşlarınız önemli, onlar olmadan, özel güçlerini kullanamaz ve savaşta düşmanlarınıza inanılmaz şekillerde vuramazsınız. Her güç benzersizdir ve belirli düşmanlara karşı harika bir şekilde çalışır. Bu güçleri takım arkadaşlarınızla bağ kurarak geliştirebilirsiniz ve onlara hediyeler vermek bunu arttırmanın en iyi yoludur.

Kunad Otoyolu Çevre B’yi elde etmek basittir. Tek yapmanız gereken Kunad Otoyolu bölgelerini keşfetmek ve Çevresel Veri Noktalarını toplamak. Bunlar mini haritada görünen krem/sarı simgelerdir ve oyun içinde parıldayan beyaz dönen kristallere benzerler.

Her Veri Noktası, alındığında size Kunad Otoyolu eşya havuzundan rastgele bir eşya verecektir. Bu nedenle, ne kadar çok toplarsanız, aradığınız öğeyi alma şansınız o kadar yüksek olur.

Kunad Otoyolu Çevre B’nin nadir görülen bir damla olması nedeniyle mavi renktir. Bu, en düşük ikinci nadirlik olduğu için bu öğeyi kuşkusuz nispeten hızlı bir şekilde alacağınız anlamına gelir. Dört farklı öğe katmanı vardır ve bazı malzemeler adlarının sonunda harflerle gösterilir.

  • C-Yaygın
  • B—Nadir
  • bir-Epik
  • S-Efsanevi

Kunad Otoyol Çevresi B ve Bandeau Pendu Analizi, dükkanda Luka’ya verilecek en iyi eşyalardan biri olan Mükemmel Poster Vizyonu ile takas edilebilir.

 

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun