Oyun

Scarlet Nexus’ta malzeme değişimi nasıl yapılır?

Scarlet Nexus’ta öğeleri veya malzemeleri değiştirmek için önce ilk bekleme aşamasını geçmeniz ve İkinci aşamaya ulaşmanız gerekir. Bu noktadan sonra, arşivcinin mağazası Satori’deki bir seçenek üzerinden eşya değişimine erişebileceksiniz.

Bunun ne olduğunu bilmiyorsanız, yukarı çıkın ve mağazaya girmek için üzerinde bisiklet görünen düğmeye basın. Açıldıktan sonra, aşağıda gösterilen sekmeyi seçerek çeşitli öğeleri takas edebileceksiniz.

Bu sekme eşya takasıdır ve bunu kullanmak, oyundaki tüm eşya türlerini elde etmek için sahada kazanılan çeşitli malzemeleri kullanmanıza izin verir. Bu, silahların, eklentilerin ve hatta görsellerin ve sarf malzemelerinin para yerine bu şekilde satın alınabileceği anlamına gelir.

Hatta belirli eşyaları bir dilek listesine bile koyabilirsiniz ve o eşyayı almak için gerekli miktarda kaynağa sahip olduğunuzda bilgilendirileceksiniz. Bununla birlikte, eşya takas etmek istiyorsanız, bir eşyaya bakarken ekranınızın sağ alt köşesinde hangi kaynaklara ihtiyacınız olacağını kontrol etmeniz gerekecek.

Ancak henüz elinizde herhangi bir eşya yoksa, onları oyundaki belirli düşmanlardan alabilirsiniz. Ayrıca envanterinizdeki kütüphane sekmesinin altındaki düşman bölümünün altına bakarak belirli diğerlerinden hangi eşyaların düştüğünü kontrol edebilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun