Oyun

Scarlet Nexus’ta Oyun Nasıl Kaydedilir?

Kızıl Nexus

Eğer oynamaya yeni başladıysanız Scarlet Nexus’ta, oyunun nasıl kaydedildiğini merak ediyor olabilirsiniz.

Tıpkı tüm RPG’lerde olduğu gibi, Scarlet Nexus’ta da oyunu sadece bir oturuşta bitiremeyecek; bir noktada kapatabilmek ve daha sonra devam edebilmek için oyununuzu kaydetmek isteyeceksiniz.

Neyse ki Scarlet Nexus hem otomatik kaydetme hem de manuel kaydetme sistemi ile süreci oldukça basit tutar. İlerlemeniz belirli olaylarda otomatik olarak kaydedilir, böylece bir çarpışma veya elektrik kesintisi gibi kötü bir şey olursa, çok fazla ilerleme kaybetmemeniz sağlanır. Bununla birlikte, herhangi bir ilerleme kaydetmediğinizi bilerek oyunu güvenli bir şekilde kapatmak istiyorsanız, o zaman en iyisi manuel kaydetmeyi gerçekleştiriyorsunuz.

Ne yazık ki herhangi bir yerden tasarruf edemezsiniz. Bunun yerine, her zaman sarı bir arabanın eşlik ettiği sarı bir adama dikkat etmelisiniz. Adamla etkileşime geçin ve oyununuzu kaydetmenize izin verecektir; birden fazla yuva mevcuttur. Arabayla etkileşime geçtikten sonra öğeleri satın alabilir, satabilir ve değiştirebilirsiniz.

Genellikle her alanda sarı adamla birkaç kez karşılaşırsınız, bu da ilerlemenizi oldukça düzenli bir şekilde kaydetmenize olanak tanır.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun