Oyun

Sea of ​​Thieves’de Siyah İnci Gemisi nasıl alınır

Sea of ​​Thieves Üçüncü Sezon burada! Oyuncular, çeşitli oyun içi mevsimsel değişikliklerin, Jack Sparrow’un kostümlerinin, ünlü Siyah İnci Gemisinin, savaşacak yeni düşmanların ve çok daha fazlasının tadını çıkarabilirler.

Disney’in Karayip Korsanları Jack Sparrow ve Davy Jones artık oyundalar ve geri dönen birçok korsan için oyunu renklendirmeliler. Oyuncular ayrıca film serisinden ikonik Siyah İnci’ye en çok benzeyen Ebedi Özgürlük Gemisi’ne de sahip olabilecekler.

Oyuncular, aşağıdaki adımlarla satın alarak bu premium içeriğe sahip olabilirler:

  • Oyuna giriş yaptıktan sonra Pirate Emporium’u ziyaret edin ve eşya stoklarını kontrol edin.
  • Ebedi Özgürlük Gemisi Koleksiyonu ana mağaza ekranının alt kısmında bulunur.
  • Ardından, üzerine tıklayın ve komple seti satın alın ve isterseniz Black Pearl gemisine çok benzeyen Collector’s sürümünü ekleyin.
  • Ebedi Özgürlük Gemisi Toplama maliyeti 2,499 Kadim Sikke ve Jack Sparrow’un zamanında görülen eski premium gemiye benziyorlar. Bununla birlikte, Black Pearl gemisini almak için, oyuncuların diğer korsanların zihninde kargaşa hüküm sürmek için Collector’s Sail ve Figurehead (her biri 799) versiyonunun kilidini ayrı ayrı açmaları gerekir.

Birçok oyuncu Siyah İnci’nin Yağma Geçidi’nin bir parçası olmasını bekliyordu. Ancak, oyuncuların Jack Sparrow’a, onun Black Pearl’üne ve oyundaki diğer premium içeriklere sahip olmak için ödeme yapmaları gerekir. 

 

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun