Oyun

Sea of ​​Thieves’de Trident of Dark Tides nasıl alınır?

En son güncelleme ile Hırsızlar Denizi, A Pirate’s Life adlı oyunda daha önce hiç görmediğimiz birçok yeni özellikle tanıştık. Bu özelliklerden biri, Trident of Dark Tides adlı yeni bir silah türüydü. Bu, yapabileceğiniz bir menzilli silahtır. hasar veren ve geri tepmeye neden olan baloncukları vurmak için kullanılır.

Çoğu oyuncu, en son güncellemeyle yayınlanan Tall Tales’ı oynarken ilk önce bir Trident of Dark Tides kullanır. Ancak, Macera Modunda trident almak da mümkündür. Aşağıdaki liste, bu nadir silahlardan birini elde etmenin tüm farklı yollarını açıklıyor.

  • Bir Siren Liderini yen. Sirenler, trident’i bir silah olarak tanıtan aynı güncelleme sırasında oyunda piyasaya sürülen yeni bir çetedir. Siren Lideri normal bir Siren’den daha zordur ve Kara Dalgaların Üçgeni’ni size karşı kullanmakta tereddüt etmeyecektir.
  • Bir İskelet Gemiyi Batır. İskelet Gemiler, denizlerde yelken açarken gerçekleşebilecek rastgele karşılaşmalardır. Bazen sizi hedef alırlar, ancak bazen önce siz saldırmadıkça sizi rahatsız etmezler. Onu batırırsanız, bir trident için yüzen ganimetlerin arasına bakın.
  • Bir Kraken veya Megalodon’u yen. Bunlar, yelken açarken rastgele karşılaşabileceğiniz devasa canavarlardır. Birini yendiğinizde, ganimetleri arasında bir trident bulma şansınız var.
  • Bir Gemi Enkazı yağmalayın. Bazen okyanusun ortasında bir gemi enkazı görürsünüz. Onlardan yayılan kırmızı ve yeşil ışıkla uzaktan görülebilirler. Birini yağmalamak için dalarsan, bir trident bulabilirsin.
  • Bir Skeleton Fort Vault açın. Skeleton Fort Vaults, ancak baskın yapıldıktan sonra açılır. Bu çok zor bir iştir ve genellikle tamamlanması için tam bir ekip gerekir. Bir Skeleton Fort Etkinliğinin tüm dalgalarını yendikten sonra, kasada bir trident bulabilirsin.
  • Sahilde birini bulun. Nadir olsa da, bir sahile vurmuş bir Kara Deniz Üçgeni’ni bulmak mümkündür. Bu herhangi bir adada olabilir.

Sea of ​​Thieves’de Trident of Dark Tides bulmanın şu anda bilinen tüm yolları bunlar! Yukarıda belirtilen seçeneklerin bir Trident üretme garantisi olmadığını belirtmek önemlidir; bir trident’in belirtilen koşullardan kaynaklanması basitçe mümkündür.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaOyun