AndroidNasıl Yapılır

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

SmartGaga, Windows için geliştirilmiş popüler bir Android emülatörüdür. Normalde cep telefonunuzda kullandığınız tüm uygulama ve oyunları bu işletim sistemi altında kullanmanızı sağlar. Birçok kişi, Windows için yaklaşık 210 megabaytlık düşük boyutu ve çok yönlü yapısı sebebi ile bu aracı kullanır. Bu yazılım ayrıca çok fazla kaynak tüketmez.

Uygulama, benzersiz bir deneyimi garanti ederek optimum performans sunmak için Titan oyun motorunu ve Turbo GPU teknolojisini kullanır. SmartGaga, Windows’un daha yeni sürümlerinde çalışır. Bunlar arasında Windows tarafından en son yayınlanan Windows 7, Windows 8 ve Windows 10 bulunmaktadır.

SmartGaga nedir?

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

Smart GaGa, Android işletim sisteminin herhangi bir uygulamasını taklit edebilen Windows için geliştirilmiş bir programdır. Sadece bu platformda piyasaya sürülen oyunları oynamak istiyorsanız, SmartGaGa oldukça uygun bir tercih olacaktır.

SmartGaGa, zaman içinde Android’de önemli ölçüde güncellenen ve geliştirilen PUBG Mobile oyununu taklit etmesiyle bilinir. SmartGaga ayrıca bir ortam olarak mükemmel çalışır uygulamaları geliştirmeye başlayanlar için, resmi olarak başlatmadan önce bunları test edebilme imkanı sunar.

Hem küçük hem de büyütülmüş pencerede çalışır, Titan adını alan motoru sayesinde her zaman en iyi çözünürlüğü sunar. SmartGaga basitlik sunar, ancak aynı zamanda donanım gücü gerektiren oyunlarla uğraşırken de güç sağlar. Yazılım periyodik olarak güncellenmektedir.

SmartGaGa Özellikleri

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

SmartGaga özellikleri arasında ilk sırada neredeyse hiç yüksek tüketim olmadan iyi bir performans vaat etmesi bulunur. Bilgisayarın gereksinimi o uygulamaya veya oyuna bağlı olacaktır. Kullanımı kolay bir araçtır, onunla başladığınızda, indirilen dosyaları yükleme seçenekleri arasında her şeyi görebilirsiniz.

Oyunların çözünürlüğünü seçme seçeneğiniz var, onları maksimumda oynamak istiyorsanız ideal, ancak daha akıcı hale getirmek için daha düşük ayarları da yapabilirsiniz. Çözünürlük, her birine bağlı olarak en düşükten en iyiye doğru değişir.

SmartGaga, yüzlerce oyun ve uygulama yükleme olanağına sahiptir., Turbo GPU teknolojisi sayesinde bunları hızlı bir şekilde çalıştırmak kolaydır. Turbo GPU, mobil cihazlarda orta veya yüksek çözünürlükte en iyi oyun performansını garanti eder.

SmartGaga nasıl indirilir?

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

SmartGaga emülatörü, Filehorse dahil olmak üzere farklı sunucularda bulunur, Windows uygulamasının indirilebileceği sayfaya bu bağlantı ile erişilebilir. Tamamen yüklenmesi sadece birkaç dakika sürecek bir uygulamadır. Çalışması için bazı izinlere ihtiyacı vardır.

SmartGaga yaklaşık 202 megabayt boyutundadır, çok ağır olmamasına rağmen işlevseldir, bu sistemdeki uygulamaları Windows’ta kullanmak isteyen Android kullanıcıları için uygundur. SmartGaga, gereksinimleri için yaklaşık 2 GB RAM ister. Bu diğer emulatörlerde görmediğimiz bir durum.

SmartGaga’nın bir uygulamayı oynamanız veya kullanmanız gereken durumlarda çalışmasını istiyorsanız, gereksinimler çok önemlidir.

SmartGaga’yı Yapılandırma

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

FileHorse uygulamasını indirip yükledikten sonra, yapılması gereken ilk şey onu yapılandırmaktır., herhangi bir Android uygulamasını taklit etmeye başlamak için bu gereklidir. Onu Windows’ta (7/8/10) çalıştırmak için koşulları ve ilgili izinleri vermeniz gerekecek.

SmartGaga’nın arayüzü bir akıllı telefonunkiyle aynıdır, bir Android cihazını taklit eder. Play Store simgesine tıklayın ve uygulamaları ve oyunları indirmek için arama motorunu kullanın.

SmartGaga kullanacaksanız seçeneklerden çözünürlüğü seçebilirsiniz. SmartGaga, oyunları kaldığınız yerden başlatabilir ve sanki bu yetmezmiş gibi aksiliklere karşı onu kaydeder. Ayrıca klip çekmek isterseniz ekran kaydından da yararlanabilirsiniz.

SmartGaga uygulaması, kullanıcının RAM’i bilgisayarı etkilemeyecek şekilde yapılandırmasına izin verecektir, eğer 4 GB’ınız varsa, ideal olan en az 1 GB’ı buna tahsis etmektir. Manuel olarak yapmazsanız, uygulama bunu belirli bir şekilde yapacaktır.

SmartGaga Sistem Gereksinimleri

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

SmartGaga sistem gereksinimleri arasında PC’de en az 2 GB RAM belleğe sahip olmak yer alıyor. işlemcinin çalışması için en az dört çekirdekli olması gerekir. İstedikleri şeylerden ikisi bunlar ama iş yazılım denilince Windows 7, Windows 8 veya Windows 10 isteniyor, üç sürümden herhangi biri geçerli.

Minimalist bir uygulama olduğu için gereksinimleri büyük değil, harika bir görselleştirmeye sahip değil, ancak diğer birçok emülatör arasında, iyi bir konuma sahiptir.

Kurulumu için yaklaşık olarak en az 200 megabayt alan olması gerekir. SmartGaga çok fazla yer kaplamaz ve uygulamaların ve oyunların yüklenmesiyle büyüyecektir. İster video oyunları ister kullanmayı bıraktığınız araçlar olsun, bazılarını kullanmazsanız onları silebilirsiniz.

Windows için SmartGaga Gereksinimleri:

  • İşlemci: Intel veya AMD
  • RAM belleği: Minimum 2 GB RAM
  • Depolama: Kurulum için 2 GB alan
  • DirectX: DirectX 9.0c
  • Grafik kartı: Nvidia veya Radeon 64MB sonrası
  • İşletim sistemi: Windows 7, Windows 8 veya Windows 10

SmartGaga Alternatifleri

SmartGaGa Emulator nedir, nasıl indirilir, nasıl kurulur?

SmartGaGa, bilgisayarı yavaşlatmayan hafif bir Android emülatörüdür. Bu anlamda oldukça güvenlidir ve sistemin performansını etkilemez. Ancak, anahtar eşleme ve özel kontroller söz konusu olduğunda sınırlı özelliklere sahiptir. Alternatif arıyorsanız Windroy, GameLoop ve MEmu gibi diğer uygulamalara bakmalısınız.

İzinler genellikle bilgisayarda yüklü olan diğer uygulamalarla aynı olduğundan güvenlik garanti edilir. Kuruluma devam edildikten sonra, izinleri vermek için gerekli tercihleri seçebilirsiniz böylece kurulum gerçekleştikten sonra her şey mükemmel çalışır ve kısıtlanmaz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaAndroid