Haber

Tak Çalıştır Özellikli OnePlus TV Kamera, Hindistan’da Tanıtıldı: İşte Özellikleri ve Fiyatı

OnePlus TV Kamerası

OnePlus, Yaz Lansmanı Etkinliğinde, OnePlus Nord CE 5G ve OnePlus U1S Akıllı TV’leri piyasaya sürdü. U1S serisindeki üç akıllı TV’nin yanı sıra şirket, TV yelpazesi için bir tak-çalıştır kamera da piyasaya sürdü. OnePlus TV Kamera, desteklenen OnePlus akıllı TV’lerde görüntülü görüşmeye olanak sağlayacak bir aksesuar olarak ön plana çıkıyor. Aksesuar, manyetik bir tutucu kullanarak TV’lere takılıyor. FHD çözünürlükle birlikte geliyor ve ayrıca fiziksel bir gizlilik kapağına sahip bulunuyor.

OnePlus TV Kamerası Özellikleri

Akıllı TV aksesuarı kübik bir şekle sahiptir ve metalden yapılmıştır. Fiziksel bir kamera deklanşörü vardır, bu nedenle kullanıcıların gizlilikleri konusunda endişelenmelerine gerek yoktur. Cihazın deklanşöründe de OnePlus markası yer alıyor. Çift mikrofon ve arka plan gürültüsünü azaltmak için bir gürültü iptal algoritması ile donatılmıştır.

FHD çözünürlüğe sahiptir ve desteklenen OnePlus akıllı TV’lerde Google Duo ile çalışır. Kullanıcıların Play Store’dan akıllı TV’lerine uygulamayı indirmeleri ve uygulamaya gerekli izinleri vermeleri gerekir. Kullanıcılar akıllı TV’lerinin USB portuna kolayca takabilir ve manyetik tutucu yardımıyla yerinde kalır.

Aksesuar, OnePlus TV Q ve U serisi akıllı TV’lerle uyumludur. Dolayısıyla cihaz, bütçe aralığındaki OnePlus TV Y serisi cihazlarda desteklenmeyecek. OnePlus TV Q1, OnePlus TV Q1 Pro, OnePlus TV U1 kullanıcısıysanız, aksesuar TV’nizle çalışacaktır.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber