Nasıl Yapılır

watchOS 8 ve tvOS 15 Nasıl İndirilir ve Nasıl Kurulur?

watchOS 8 ve tvOS 15 Nasıl İndirilir ve Nasıl Kurulur?

Apple, uyumlu cihazlarınıza indirebileceğiniz iOS 15 ve iPadOS 15, tvOS 15 ve watchOS 8 genel beta sürümlerini yayınlamayı uygun gördü. İşte watchOS 8 ve tvOS 15 genel beta sürümlerini indirmek ve kullanmak isteyenlerin göz atabilecekleri detaylı bir klıavuz.

Apple Watch ve Apple TV’ye watchOS 8 ve tvOS 15 Yüklemek için Bu Adımları İzleyin

Yeni güncellemeler, Apple’ın Haziran ayında düzenlediği yıllık WWDC etkinliğinde duyurduğu tüm iyi şeylerle dolu olarak geliyor. Geliştirici betaları daha önce mevcutken, Apple, genel betaların Temmuz ayında yayınlanacağını belirtti. Görünüşe göre Apple, Temmuz ayına hala bir veya iki gün kalmasına rağmen genel betaları yayınlamaya hevesliydi.

Yeni watchOS 8 ve tvOS 15 genel beta sürümünü yüklemek oldukça kolaydır ve tek yapmanız gereken aşağıdaki adım adım talimatları takip etmektir.

watchOS 8 Beta Nasıl Yüklenir?

1. iPhone’unuz üzerinden Apple’ın beta yazılım web sitesini ziyaret edin ve watchOS 8’e dokunun.

2. Şimdi Profili indir simgesine dokunun..

watchOS 8 ve tvOS 15 genel beta nasıl yüklenir

3. Profil yüklendikten sonra iPhone’unuzda şuraya gidin: Ayarlar > Genel > Profil Yönetimi.

4. Profile ve ardından yüklemek için üzerine dokunun.

Apple Watch’ınız watchOS güncellemesini otomatik olarak alacaktır. Profili yüklemek için kullanılan iPhone’un iOS 15’in en son beta sürümünü çalıştırıyor olması gerektiğini unutmayın. Apple Watch’ınızda watchOS 8 genel beta güncellemesini kontrol etmek için Apple Watch uygulamasını başlatın ve şuraya gidin: Genel > Yazılım.

tvOS 15 Beta Nasıl Yüklenir?

1. En son tvOS 15 genel beta sürümünü desteklenen Apple TV’nize yüklemek için Ayarlar uygulamasına gidin.

2. Sistem üzerine dokunun.

3. Seçin Yazılım güncellemesini seçin.

4. Beta Güncellemelerini Alın seçeneğine tıklayın.

watchOS 8 ve tvOS 15 genel beta nasıl yüklenir

Tüm yapman gereken bu. Apple TV’niz en son genel beta güncellemesini otomatik olarak alacaktır. Ayrıca şuraya giderek manuel olarak da kontrol edebilirsiniz. Ayarlar > Sistem > Yazılım güncellemeleri > Yazılımı Güncelle.

watchOS 8 ve tvOS 15 genel beta nasıl yüklenir

Hepsi bu kadar arkadaşlar. watchOS 8 ve tvOS 15’in en son genel beta güncellemelerini Apple Watch ve Apple TV’nize kolayca yükleyebilirsiniz. En son güncellemeler için Apple’ın beta test programına kayıtlı olduğunuzdan emin olun. Apple ayrıca iOS 15 ve iPadOS 15 genel beta sürümünü yayınladı, bu yüzden onu da kontrol ettiğinizden emin olun.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.