Nasıl Yapılır

Whatsapp silinen mesajı görme nasıl yapılır?

Bugün size silindikten sonra bile WhatsApp’ta silinen mesajları nasıl okuyacağınızı anlatacağız. Bunun için akıllı telefonunuza üçüncü taraf bir uygulama indirmeniz gerekiyor. Bu uygulama, telefonunuza gelen bildirimleri kaydeder. Birisi size WhatsApp’ta bir mesaj gönderir göndermez, bildirim ona kaydedilir. Daha sonra mesaj silindikten sonra bile bu uygulama üzerinden okunabilir.

Silinen WhatsApp mesajları geri getirme ve görme

  1. Google Play Store’a gidin ve bildirim geçmişi izleme uygulamasını indirin. Bu uygulama Notisave‘dir.
  2. Uygulama yüklendikten sonra gerekli tüm izinleri verin. Uygulamanın bildirimleri, fotoğrafları, medyayı ve dosyaları okuması ve otomatik başlatma seçeneğini açması gerekir.
  3. Bu yapıldıktan sonra, bu uygulama WhatsApp mesajları da dahil olmak üzere telefonunuza gelen bildirimlerin günlüğünü tutmaya başlayacaktır.
  4. Bir kullanıcı WhatsApp’ta gönderdikten sonra bir mesajı silmiş olsa bile, onu Notisave uygulamasında okumaya devam edebileceksiniz. Ayrıca yanlışlıkla kaydırılan bildirimleri de okuyabileceksiniz.
  5. Unutulmaması gereken şey, uygulamanın ücretsiz sürümünü kullanırsanız, reklamları da görmeniz gerekeceğidir. Ayrıca, ücretli bir sürümü vardır. Bunun dışında, uygulama yalnızca basit metin mesajlarını kurtarabilir. GIF’ler, resimler ve videolar gibi medya dosyaları bu yolla kurtarılamaz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.