En İyiOyun

Xbox Cloud’daki En İyi Oyunlar 2021

Xbox Cloud Gaming artık iOS ve PC kullanıcıları için mevcut olduğundan, artık herkes bu eğlenceye katılabilir ve en sevdiği Xbox oyunlarının keyfini kendi seçtikleri cihazlarda çıkarabilir. Aksiyon rol yapma oyunlarından üçüncü şahıs nişancı oyunlarına; İşte Xbox Cloud Gaming’deki en iyi oyunlardan bazıları.

En İyi Xbox Cloud Gaming Oyunları

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons oynanış fragmanının ekran görüntüsü

Dünyanın karanlık tünellerinde düşmanlarla savaşmak, hazineler bulmak ve efsanevi bir macerada hayatta kalmak için en fazla dört arkadaşınızla birleşin. Keşfedilecek bir avuç dolusu DLC ile oyuncular bu zindan oyununda kesinlikle harika zaman geçirecekler.

Sea of Thieves

Sea of ​​Thieves oynanış fragmanının ekran görüntüsü

Efsanevi korsanlar olarak arkadaşlarla açık bir dünyayı keşfetmek, oldukça heyecan verici bir maceradır. Sea of Thieves oyunculara, balık tutabilecekleri veya lanetli İskelet Kaptanları ile savaşabilecekleri açık bir dünya deneyimi sunar ve bunu 30 saate kadar sinematik görev içeren bir tasarım ile yapar. Oyun kullanıcılara aynı zamanda kilidi açılabilecek ödüller ve her Sezonda katılabilecekleri Etkinlikler sunuyor.

Halo: The Chief Collection

Halo: The Master Collection oynanış fragmanının ekran görüntüsü

Halo: The Chief Collection oyuncuların artık en sevdikleri cihazlardan herhangi birinde keyfini çıkarabilecekleri nihai Halo oyun paketi deneyimidir. Efsanevi çok oyunculu modların yanı sıra altı klasik tek oyunculu ve çoklu oyun modları ile oyun severleri cezbeden en iyi Xbox Cloud oyunları arasında yer alıyor.

Gears 5

Gears 5 Oynanış fragmanının ekran görüntüsü

Gears 5 sınıfındaki en iyi aksiyon oyunlarından biridir ve oyuncuların deneyimlemesi için şiddetle tavsiye edilir. Çılgın atari ve kaçış haritaları ile rekabetçi oyun, tek ve çok oyunculu modlar ve açık dünya yapıları ile dolu eğlenmenin çeşitli yollarını oyun severlere sunuyor.

Xbox Cloud Gaming’de yer alan en iyi oyunlar bu şekilde. Listemize katkıta bulunmak için yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaEn İyi