DonanımHaber

Xiaomi Mi TV Webcam: Fiyatı, Özellikleri

Mi TV Web Kamerası

Xiaomi, Mi TV serisi altında büyük bir akıllı TV portföyüne sahiptir. Şirket şimdi akıllı TV serisi için yeni bir aksesuar piyasaya sürüyor. TV Web Kamerası, Xiaomi TV’lerde görüntülü aramayı etkinleştirecek yeni bir aksesuar. Bunlar, akıllı TV’lere ek olarak, dizüstü bilgisayarlar, video akış cihazları ve Mac dahil PC’ler ile de kullanılabilir. Aksesuar, manyetik bir taban kullanarak TV’lere ve diğer cihazlara takılır. 2MP sensöre sahiptir, FHD çözünürlüğe ve ayrıca fiziksel bir gizlilik kapağına sahiptir. Gelin şimdi Mi TV WebCam özellikleri ve fiyatına bir göz atalım.

Mi TV WebCam: Fiyatı

MI TV Web Kamerası 28 Haziran tarihinden itibaren satışa sunulacak ve fiyatı yaklaşık olarak 25 dolar civarında olacak.

Mi TV Webcam Özellikleri

Xiaomi’nin TV Web Kamerası, yakın zamanda ülkede piyasaya sürülen OnePlus TV Kamerasına çok benziyor. Kübik bir şekle ve metal bir yapıya sahiptir. TV Web Kamerası 2MP çözünürlüğe ve stereo çift mikrofon kurulumuna sahiptir. Sabit odak, 71° görüş alanı ve 1080p 25 fps çözünürlüğe sahiptir. Ayrıca kullanıcı gizliliğini korumak için fiziksel bir kamera kapağına sahiptir.

MI TV Web Kamerası, Android TV 8 ve üstünü çalıştıran tüm Smart TV ile uyumludur. Dizüstü veya PC’niz ile kullanmak istiyorsanız, sisteminizde Windows 7 veya üstünü çalıştırıyor olmanız gerekir. Xiaomi, MacOS çalıştıran cihazla da uyumlu olduğunu söylüyor. Kullanıcıların Play Store’dan akıllı TV’lerine Google Duo uygulamasını indirmeleri ve uygulamaya gerekli izinleri vermeleri gerekir.

Bir USB Type-C bağlantı noktasına sahiptir ve Type-C – Type-A kablosuyla birlikte gelir, Type-A ucu akıllı TV’lerin veya PC’nin USB bağlantı noktasına kolayca takılabilir. 80×35×67mm ölçülerinde ve 45,6 gram ağırlığındadır. TV Web Kamerası hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaDonanım