UygulamalarEn İyi

Yeni insanlarla tanışmak için en iyi ücretsiz uygulamalar

Yeni insanlarla tanışmak için en iyi ücretsiz uygulamalar

Yeni insanlarla tanışmak için en iyi ücretsiz uygulamalar hangileri bilmek ister miydiniz? Bu yazıda sizler için en iyi flört uygulamalarını bir araya getirdik. İşte farklı insanlarla tanışıp sohbet edebileceğiniz en iyi çöpçatanlık ve arkadaşlık uygulamaları.

Yeni insanlarla tanışmak ve arkadaş edinmek için en iyi uygulamalar

Cep telefonu insanlar için temel bir cihaz haline geldi. İnsanlar yalnızca tanıdıkları ile değil, tanımadıkları kişilerle de bu cihaz üzerinden iletişim kurmaya başladı. Nitekim bugün çeşitli flört uygulamaları aracılığı ile yeni insanlarla tanışan milyonlarca kişi var. Tinder ve benzeri bu uygulamalar, kullanıcıların yakındaki kişileri bulabilmesine ve onlarla iletişim kurabilmelerine olanak sağlıyor.

Kısacası Android ve iPhone gibi mobil cihazlar üzerinden kullanılabilen bu yeni arkadaş edinme uygulamaları, günümüzün en önemli tanışma araçları olarak ön plana çıkıyor.

Bu makalede sizler için en iyi flört ve çöpçatanlık uygulamalarını bir araya getirdik. Aşağıda yer verdiğimiz uygulamaların çoğu büyük oranda ücretsiz olmakla birlikte, bazı özelliklerin kilidini açmak için sizden ücret talep etmektedir. Bu uygulamaları kullanarak siz de yeni insanlarla tanışabilir ve bu uygulamalar aracılığı ile yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.

bumble

Ablo

Google tarafından geçen yılın en iyi Android uygulaması seçilen, Ablo tamamen ücretsiz cep telefonunuzdan arkadaş edinmek için harika bir uygulama.

Uygulama sayesinde diğer ülkelerden insanlarla, görüntülü aramalar yoluyla sohbet edebilir veya yazışabilirsiniz. Ablo, yeni insanlarla tanışabilmenin yanı sıra, yeni diller öğren öğrenmenize de imkan sunar.

Slowly

Slowly, harika bir mektuplaşma uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, ilgi alanlarınıza göre, dünyanın her yerinden insanlarla tanışabilir ve farklı kültürlerden arkadaşlar edinebilirsiniz. Özelliklerinin bir çoğu ücretsiz olan bu uygulama, size gerçek bir mektuplaşma deneyimi sunmak için, gönderdiğiniz mesajları, karşı taraftaki kişinin bulunduğu konuma ve uzaklığa göre teslim edecektir. Bu da mektuplaşmanın sıcaklığını bir nebze olsun yaşamanıza imkan sağlayacaktır.

Bumble

Yeni arkadaşlar edinmek için en popüler uygulamalardan biri, sizinle aynı amaçla kaydolan 21 milyondan fazla kullanıcısı olan Bumble’dır. Bu uygulama sayesinde insanlarla ücretsiz tanışma imkanı bulabilirsiniz. 

Bu uygulamanın en belirgin özelliklerinden biri de yalnızca arkadaş edinmeye adanmış Bumble BFF bölümüdür. Yeni bir şehre geldiyseniz ve insanlarla tanışmak istiyorsanız veya sadece arkadaş grubunuzu genişletmek istiyorsanız, Bumble BFF iyi bir seçenektir.

Meetup

Meetup yeni insanlarla tanışmak isteyenler için şüphesiz zorunlu bir uygulamadır. Özellikle de bunu ücretsiz yapmak isteyenler için.

Kayıt olduktan sonra servis şehirdeki ilginizi çeken etkinlikleri önerir, zevklerinizi paylaşan insan gruplarıyla tanışabileceğiniz yerlere gidebilir ve bu etkinliklere katılabilirsiniz.

Uygulamada diğer kişilerle iletişim kurarsanız, onlarla doğrudan uygulama içinden sohbet edebilirsiniz. Sadece şehrinizde değil, dünyanın herhangi bir yerinde kategorilere göre grupları ve etkinlikleri keşfedebilirsiniz.

Ayrıca Meetup’ta şunları yapabilirsiniz: etkinlikler düzenlemek için kendi grubunuzu oluşturun, topluluğun nasıl büyüdüğünü görün ve sohbeti kullanan tüm üyelerle iletişimde kalın.

Waplog

“Yeni insanlarla tanışmanın ücretsiz ve güvenli yolu”, Android uygulama mağazasında Waplog böyle tanımlanır.

Bu uygulama ile yakınınızda yaşayan diğer kullanıcılarla sohbet başlatabilir ve ilgi alanlarınızı onlarla paylaşabilirsiniz. Waplog’da ayrıca ücretsiz görüntülü arama özelliği de mevcut. Bu, dünyanın her yerinden insanlarla tanışmak için çok yararlı bir işlev.

Skout

50 milyondan fazla kullanıcı, size izin veren bir sosyal platformun uygulaması olan SKOUT’a zaten güveniyor. Bu uygulama dünyanın her yerinden yeni insanlarla tanışmaya imkan veriyor.

Arama parametrelerini ilgi alanlarınıza göre uyarlayarak, SKOUT’ta istediğiniz kişiyle sohbet edebilir ve yeni bir arkadaşlık kurmak için onlarla fotoğraf paylaşabilirsiniz. Kim bilir, belki de onu kendi şehrinde ziyaret edip dünyanın diğer yerlerini birlikte keşfedersiniz.

MeetMe

MeetMe, ilgi alanlarınızı ve zevklerinizi paylaşan yeni arkadaşlar bulabileceğiniz 100 milyondan fazla kişiden oluşan bir topluluktur.

Kullanıcıların size yakın olup olmaması önemli değil, onlarla sohbet edebilir, fotoğraf paylaşabilir ve mesajları diğer kullanıcılarla paylaşmanıza izin veren Twitter’a benzer bir bölüm olan yerel beslemeyi kullanarak etkileşime geçebilirsiniz.

 

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaUygulamalar