AppleHaber

Yeni MacBook Pro Serisi, İki Yeni iPad Modeli ile Birlikte Bu Yıl Çıkabilir

Apple bu yıl da müşterilerinin beklentilerini karşılayacak adımlar atabilir ve beklenenden daha fazla sayıda yeni ürünü tanıtabilir. Bunlardan biri yeni MacBook Pro ailesi, diğerleri ise yeni bir rapora göre bu yıl içinde piyasaya sürülecek olan iki yeni iPad modeli olacak.

MacBook Pro 2021 çıkış tarihi yakın

Mark Gurman tarafından verilen bilgilere göre önümüzdeki birkaç hafta heyecan verici olmayacak çünkü çok fazla haber beklenmiyor. Bununla birlikte, önümüzdeki aylarda Apple, yeni MacBook Pro modellerinin yanı sıra düşük maliyetli bir iPad ve iPad mini’nin piyasaya sürülmesi planlanabileceği için neredeyse herkesi heyecanlandırabilir. iPad mini bir güncelleme için gecikmiş olsa da, gözlerin çoğu yeni dizüstü bilgisayarlara çevrilecek.

Bir tahmin, Apple’ın Ekim sonu veya Kasım başında 14 inç ve 16 inç MacBook Pro’yu piyasaya sürmesinin beklendiğini ve bu sürümlerde yeni bir Mac mini de beklememiz gerektiğini belirtiyor. Apple’ın yeni MacBook Pro modellerini piyasaya sürerken en büyük endişelerinden ikisi, devam eden çip sıkıntısı ve mini LED üretimi. Teknoloji devinin üretim yüküne yardımcı olmak için yeni bir tedarikçi eklediği ve TSMC’nin Apple için çip teslimatlarına öncelik verdiği bildirilirken, daha sonra devreye girebilecek başka faktörler olabilir.

Lansman sırasında, kısa bir süre sonra stok seviyelerinin artmasıyla birlikte, yeni MacBook Pro modellerinin sınırlı birimlerinin müşterilere sunulması olasılığı vardır. İlgili haberlerde Gurman, Apple’ın 12.9 inç eşiğini aşan daha büyük iPad ekran tasarımlarını araştırdığını bildirdi. Bu ürünlerin hayata geçip geçmediğini zaman gösterecek. O zamana kadar, önemli bilgilerle karşılaşacağınız için aşağıdaki MacBook Pro ile ilgili kapsamımıza göz atmayı unutmayın.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaApple