Haber

YouTube TV, 4K akış için ‘4K Plus’ özelliği sunuyor

Google’a ait video akışı devi YouTube TV, Google canlı TV abonelik hizmetine 4K kalite, indirme ve sınırsız eşzamanlı akış sunan yeni bir eklenti sunuyor.

Ayda 19,99 dolar şeklinde fiyatlandırılan  “4K Plus” eklentisi, izleyicilerin ilk kez YouTube TV’de 4K içerik yayınlamasına olanak tanıyacak.

Ek olarak, eklenti, kullanıcıların telefonlarında veya tabletlerinde çevrimdışı izlemek için kayıtlı şovları indirmelerine izin veriyor,

Ayrıca, bir kullanıcının ev Wi-Fi ağında sınırsız akış sağlar. Standart YouTube TV aboneliği, aynı anda yalnızca üç akışa izin verir.

4K Plus’ın duyurulmasıyla birlikte YouTube, bir spor programı içindeki çeşitli segmentlere katılma seçeneği ve bir DVR’ye kolayca spor arama ve ekleme yeteneği gibi diğer yeni özelliklerin ve değişikliklerin önizlemesini de yaptı.

Tüm YouTube TV kullanıcıları için şirket, Dolby 5.1 ses özellikleri ekliyor.

YouTube, özelliğin “önümüzdeki haftalarda” belirli cihazları seçmeye başlayacağını söyledi.

Eklenti aylık 19,99 ABD dolarına mal olacak olsa da, YouTube, fiyatı bir yıl boyunca ayda 9,99 ABD dolarına düşürecek özel bir promosyon yürütüyor. Kullanıcılar ayrıca bir aylık ücretsiz 4K Plus deneme süresi elde edebilirler.

Beğenebileceğiniz diğer içerikler

Bir yorum bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Daha FazlaHaber